Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6
Vánoční příběh
7 8 9 10
11 12 13 14
Vánoční besídka
15 16 17
18 19 20 21 22
Vánoční prázdniny
23
Vánoční prázdniny
24
Vánoční prázdniny
25
Vánoční prázdniny
26
Vánoční prázdniny
27
Vánoční prázdniny
28
Vánoční prázdniny
29
Vánoční prázdniny
30
Vánoční prázdniny
31
Vánoční prázdniny
Drobečková navigace

Úvod > Proč Zdravá školka > O Zdravé školce

O Zdravé školce

Mateřská škola ZDRAVÍ s.r.o., v Ostravě známá jako Zdravá školka, nabízí své služby od 4. ledna 2010.

Cílem bylo vytvořit jedinečné a kvalitní předškolní zařízení se specifickými nadstandardy pro děti z Ostravy a okolí. Ve stejném roce byla hruska.pngMateřská škola ZDRAVÍ s.r.o. (dále jen Zdravá školka) jako první soukromá mateřská škola v Ostravě zapsána do Rejstříku škol a školských zařízení.

Zdravou školku najdete v klidné vilové čtvrti v Ostravě – Zábřehu na ulici Na Nivách 311/33. Leží mimo hlavní komunikace, avšak stále v ideálním dosahu MHD Ostrava. Budova je v roce 2014 po kompletní rekonstrukci a je bezbariérová. V budově Zdravé školky jsou dvě třídy, každá v jednom podlaží. Dostatek didaktických pomůcek, hraček a podpůrných prostředků pro vzdělávání v každé třídě je samozřejmostí.

Kapacita Zdravé školky je 30 dětí ve věku 2 – 7 let zapsaných k celodenní docházce. Důležitou informací pro každého rodiče je, že se o děti postaráme v době od 7 – 17 hodin, více informací zde.

Nabízíme kvalitní a estetické zázemí pro rozvoj dětí již od 2 let věku až po důslednou přípravu předškoláků, více informací zde.

Zdravá školka má k dispozici vlastní školní zahradu se zabudovanými herními prvky (pískoviště, dětský kolotoč i dřevěnou sestavou pro rozvoj obratnosti dětí, doplněnou skluzavkou, hnízdo – houpačku, lanové prvky a trampolínu). Podporujeme také ekologickou výchovu a proaktivní vztah k životnímu prostředí experimentováním na zeleninových a květinových záhoncích.

V roce 2017 změnila Zdravá školka zřizovatele i koncepci. Svou výjimečnost nyní nese především prostřednictvím inkluze a integrace na základě křesťanských hodnot, více informací zde.

Vzdělávání dětí zajišťují nepřetržitě kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci a další extérní odborníci, více informací zde.

Zaujala Vás Zdravá školka? Srdečně Vás zveme na osobní návštěvu!