Úspěchy Zdravé školky

Na této stránce Vás budeme seznamovat s dosaženými úspěchy našich dětí. Protože ocenění přibývá, jsme rádi,  že se o ně s Vámi můžeme podělit.

DĚTI ZDRAVÉ ŠKOLKY ZÍSKALY DALŠÍ VÝZNAMNÝ ÚSPĚCH a to na 42. Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2014! Tato soutěž patří od roku 1967 mezi čtyři největší dětské výtvarné soutěže na světě.
Původně národní výstava se stala v roce 1973 výstavou mezinárodní a během své historie se stala mezinárodně proslulou. Tématem letošní ročníku bylo „Rodinné zemědělství aneb Naše zahrádka a pole“. A účast byla rekordní. Porota hodnotila 27.868 prací ze 77 zemí světa. Uděleno bylo 688 ocenění, z toho 98 medailí, 66 individuálních medailí, 28 medailí školám za kolekce a 4 medaile za kolektivní práce dětí. České děti letos do soutěže zaslaly 5 193 prací.

Naše děti letos získaly 3 Čestná uznání v kategorii „Malba a kresba“ a 1 Čestné uznání v kategorii „Keramika“. Poděkování za úspěšnou reprezentaci a gratulace patří Amálce Rakusové, Elišce Lesákové a Natálce Hirschové. Poděkování za odborné vedení a přípravu patří paní učitelce Jarušce. BLAHOPŘEJEME!

lidice_2014_amalka lidice_2014_eliska_keramika lidice_2014_eliska_malba lidice_2014_natalka

VELIKÝ ÚSPĚCH Elišky Lesákové na výtvarné soutěži LIDICE 2013. Získala jako jedna z 80 oceněných dětí z 24.593 zaslaných prací MEDAILI a my ji moc gratulujeme. Na soutěži v Lidicích byly ale také oceněny naše další malé výtvarnice, protože Mia Ella Chlebovská, Stázka Ginkulová a Adélka Jančurová získaly čestné uznání, což je také velmi vysoké a výjimečné ohodnocení a zaslouží veliké gratulace. Za metodickou podporu patří díky paní učitelce Jarce. Jsme na děti moc hrdí a blahopřejeme!

Díla a podrobné informace můžete vidět na tomto odkaze.

uspech_lidice2013_eliska

 

lidice_2013_02 lidice_2013_01 lidice_2013_03

Gratulujeme Terezce Stiborkové k 1. místu v 1. kategorii ve výtvarné soutěži „ČLOVĚČE, HÝBEJ SE“! Pod vedením paní učitelky Jarky je to další úspěch, kterého Zdravá školka dosáhla a velmi si ho váží. 

diplom_terezka_clovece_hybej_se

Máme další dvě úspěšné výtvarnice! Terezka Stiborková a Stázka Ginkulová získaly pod vedením paní učitelky Jarky krásné 3. místa ve své kategorii ve výtvarné soutěži „BAREVNÝ PODZIM  2012″, které se zúčastnilo 4693 dětí ze 65 MŠ, ZŠ, ŠD, GYM, DDM a SVČ. Moc gratulujeme!

vysledky

Výsledky soutěže

dscf2407 ¨

Obrázek Stázky Ginkulové

dscf2405

Obrázek Terezky Stiborkové

Gratulujeme Natálce Hierschové, která získala čestné uznání v mezinárodní výtvarné soutěži MDVV Lidice. Tato soutěž patří stejně jako „Alšova země“ mezi nejprestižnější u nás. Účast je každoročně v  řádu 25 000 výtvarných prací. Máme z toho obrovskou radost a velké poděkování patří paní učitelce Jarce, která práci s Natálkou metodicky vedla.

cesten_uznani_natalka_lidice_2012

Mia Ella Chlebovská získala skvělé 9. místo ve výtvarné soutěži celostátní úrovně „Svět kolem nás“. Soutěže se účastnily i děti uměleckých škol a Mia byla v kategorii do 9-ti let. Tato soutěž má již 17ti letou tradici a počet zaslaných prací v její kategorii byl přes 3000!!!

diplom1

Vítězství Valentýnky Rozehnalové v kategorii MŠ ve výtvarné soutěži „DRACI, DRÁČCI, DRÁČATA“, pořádané SVČ v Moravské Ostravě. Gratulujeme!

diplom2

Naše děti se zúčastnily výtvarné soutěže „MALUJEME POHÁDKU“. Výsledky jsou vynikající! Děti ze Zdravé školky obsadily nejvyšší pozice včetně hlavní ceny celé soutěže:
Hlavní cena – Sára Škubalová
2. místo – Anastázie Ginkulová
3. místo – Natálie Hierschová
4. místo – Jan Vortel

Slideshow

Aktuality

Zde k dispozici téma týdne.

Zdravá školka byla na návštěvě v Prima škole, které tímto děkujeme za spolupráci!

Připravujeme aktualizaci stránek. Prosíme o shovívavost se současnou podobou webu.

Zápis dětí

Zápis do ZDRAVÉ ŠKOLKY pro školní rok 2020/2021 probíhá průběžně po předchozí dohodě průběžně.

Kritéria pro přijetí dětí naleznete ZDE.

Další informace naleznete na úřední desce v hlavním menu.

Nevíte, kam do 1. třídy?
DOPORUČUJEME

Prima škola